گردهمایی سازندگان و معماران

 

پنجمین گردهمایی
 سازندگان و معماران
ساختمان های مارکدار و
نمايشگاه صنايع لوكس ساختماني

"رویکردی متفاوت و ساختاری منحصر به فرد، پنجمین گردهمایی ساختمان های مارکدار را نسبت به چهار دوره ی قبل آن کاملا متحول نموده است. این گردهمایی در روز یازدهم و دوازدهم شهریور ماه سال جاری در محل سالن اجلاس سران تهران واقع در ابتدای ولنجک به باشکوه ترین نحو ممکن و به لحاظ کیفی با فاصله ای معنا دار نسبت مراسم های مشابه آن برگزار می گردد. در این گردهمایی علاوه بر حضور بر ترین برند های صنایع لوکس ساختمانی در محل نمایشگاه جانبی آن و همچنین حضور معماران و طراحان داخلی برجسته و برتر کشور در سالن رود شو (Road Show)، آخرین دستاورد های گروه ساختمان های مارکدار iBBi در حوزه ی تشریفات فروش و شبکه ی ارتباطات درون صنفی صنعت ساختمان لوکس به سمع و نظر سازندگان و معماران برتر منطقه خواهد رسید. حضور در این ضیافت باشکوه با رعایت مقررات ورود و با محدودیتی خاص امکان پذیر بوده و مدعوین برای پنجمین بار شبی بیاد ماندنی و با شکوه در آسمان صنعت ساختمان لوکس را تجربه خواهند کرد."
شركت آلان بعنوان برگزيده صنايع لوكس ساختمان در زمينه نما و درب و پنجره و همچنين يكي از اسپانسرها در اين گردهمايي حضور دارد.
بازديد از نمايشگاه:
يكشنبه و دوشنبه ١١ و ١٢
شهريورماه
ساعت بازديد : ٩ الي ١٧
آدرس: اتوبان چمران. ابتداي خيابان يمن.
ورودي سالن اجلاس سران. غرفه شماره ٨
شركت توليدي صنعتي آلان

 


 

 

هولدینگ آکسوی

 
صنایع آلومینیوم آکسوی کار خود را در زمینه آلومینیوم در صنعت ساختمان در طی 40 سال گذشته با همراهی و هدایت مدیران نسل دوم این مجموعه و دیگر مدیران حرفه ای و اجرایی در این صنعت ادامه است . صنایع آلمینیوم آکسوی یک شرکت سازنده فلز است این شرکت محصولات اماده نصب تولید نصب می کند و در صورت درخواست در محل پروژه نصب می کند . شرکت در زمینی به مساحت 1500 متر مربع در شهر ایزمیت ترکیه بنا نهاده شده . وقادر به تولید 1200 تن پروفیل آلمینیوم 200000 متر مربع پانل کامپوزیت و 1750تن پروفیل آهن در سال می باشد و همچنین شعبه استانبول در زمینه بازاریابی و آماده سازی پروژه فعالیت دارد. در پروژه های ایجاد شده توسط صنایع آلومینیوم آکسوی موارد زیر مورد استفاده قرار میگیرید  سیستم های جداره آب بندی شده ، سیستم های نما کلاسیک ، سیستم نما پانلی ، با طراحی خاص سیستم   های پنجره و درب سیستم های کشوی درب  پنجره و سیستم های ( اسکای لایت ) سیستم های گلخانه ای  سیستم های پارتیشن بندی داخلی دفاتر ، سیستم های خورشید ، سیستم های بالکنی ، سیستم های کدر کننده نور خورشید سیستم های لوازم داخلی و مصرف منزل ، سیستم های کوتینگ پانلهای کامپوزیت  سیستم های آلومینیوم سیستم های سازه نما شیشه ای شرکت آکسوی تجارب ارزنده ای  را طی 5 سال گذشته کسب نموده است شرکت آکسوی تجارب ارزنده ای از انجام پروژه های بزرگ و متنوع  در سطح ترکیه و مناطق داشته  به طوری که  80 درصد از پروژه های انجام شده خارج از ترکیه از جمله ایران قزاقستان ، روسیه ، گرجستان ، دبی ، اتیوپی ، و الجزایر بوده است  و بخصوص در رابطه با طراحی و اجرای پروژه های فرودگاه  تجارب ارزنده  را طی 5 ساله گذشته کسب نموده است. شرکت الان با تکیه بر توانمندی های پرسنل و امکان نرم افزاری و سخت  افزاری و همراهی ( رینرز ) بلژیک  و شناخت کامل شرایط اقلیمی و بازار ایران به منظور ارائه خدمات هرچه بهتر مهندسی نما  به مشتریان خود همکاری خود را با شرکت ( آسکوی ) ترکیه از سال 2010 طی عقد تفاهم نامه ای شروع کرد که حاصل آن طراحی واجرای مشترک پروژه های مختلف نما در ایران از جمله برج موننکو در تهران بوده و این همکاری  رو به گسترش است .